KURZY

KURZY  TANGA  2021

PRAHA

Po celý rok probíhají

  • VEDENÉ TRÉNINKY TECHNIKY 
  • Pondělí 18.30-20h pro mírně pokročilé a pokročilé,  jednotlivce, páry.
  • Cílem tréninků je zlepšování postavení těla a rovnováhy, lepší využívání dechu. Každý trénink je zaměřen na vybraný prvek např. postavení zad, jejich posílení a tím příjemnější obejmutí… k tomu se využívají různá taneční cvičení, která lze pak provádět i doma. Většinou na tréninku tančí každý sám, aby se mohl věnovat jen svému pohybu.
  • Přihlásit se může každý nejlépe sms nebo mailem v den konání tréninku. Každá lekce se platí zvlášť 160,-/os.
  • SOUKROMÉ LEKCE pro páry a jednotlivce na základě dohody. Lekce probíhají v našem domácím studiu, kde nejsme časově omezeni a může se tak tančit i o půlnoci :o).
  • Kontakt:  Lída Janská    Kotevní 2, P-5, Smíchov
  •                   Mail: lida@tangopraha.cz  Tel: 604 207 225

K U R Z Y

Všchny kurzy vyučujeme v komornějším počtu – max. 12 osob. Je tak více prostoru pro individuálnější přístup, dotazy, sdílení s ostatními apod.

Všechny kurzy probíhají v našem domácím studiu s parketovou podlahovou a denním světlem. Perličkou je, že dům pochází z roku 1912, tedy z doby, kdy se už tango v Praze tančilo :o)

Oděv – doporučujeme pohodlné oblečení a taneční boty bez gumové podrážky, kovového podpatku. Lekce jsou pojímány spíše jako trénink než taneční….

1) KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY   – pro páry a jednotlivce

Pokud někdo nemá v této chvíli partnerku/ra, neznamená to, že nemůže začít tančit….  Na lekcích tančí všichni, nikdo nepostává v koutě :o).

Zahájení – podle dohody úterý nebo čtvrtek

Cena: 1980,- /os./ kurz – 8 lekcí

Přihlášky mailem nebo sms do 12.září 2020!

Mail: lida@tangopraha.cz     Tel: 604 207 225

2) KURZ PRO DÁMY

Ćasto slýcháme od žen, že by se rády naučily tango, někdy je to jejich sen po mnoho let, jenže… nemají partnera. Podle našeho mínění to ale nebrání tomu s tangem začít, i když se jedná o párový tanec. Myslíme si totiž, že každý musí začít především sám u sebe, naučit se  nejdříve  lépe vnímat a ovládat svoje tělo, aby potom bylo možné s někým lépe vést „taneční  rozhovor“.

Nabízíme tento kurz jako pootevření branky do světa tanga a jeho filozofie a především jako návod, jak trénovat  (i doma) základy chůze a držení těla, jak lépe využívat svoji energii k příjemnému a jistému pohybu, což přispívá k lepší harmonii pak při tanci v páru.

Zahájení – podle dohody úterý nebo středa

Cena: 1980,-/os./kurz – 8 lekcí

Mail: lida@tangopraha.cz     Tel: 604 207 225

 

T R U T N O V – pozastaveno

KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY    – pro páry a jednotlivce

Středy 18.30 – 20.30h       Zahájení 23. září 2020

Petříkovická 32 (areál PAP)

Ohledně přihlášky a dalších informací, prosíme, kontaktujte:

Linda Harwot     Mail: linda21@centrum.cz              Tel: 608 125 983

Stále se můžete přihlásit, i když je kurz dočasně pozastaven :o).